התגובות שלי בפורום

מוצגות 13 תגובות – 1 עד 13 (מתוך 13 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • בתגובה ל: דרייבר מצלמה Logitech הותקן "לא נכון" #30819
    goldy49
    חבר

ניתקתי את המצלמה .  מה  הכוונה להסיר במצב בטוח ? כי  אם זה מה שאני חושב אינני יודע לעשות זאת הכוונה לפני שעולה המחשב נכון? האם יש דרך אחרת ?

בתגובה ל: דרייבר מצלמה Logitech הותקן "לא נכון" #30813
    goldy49
    חבר

קניתי מחשב חדש עם תוכנת ווינדוס 7  32BIT  התקינו לי במחשב את המצלמה שהיתה לי במחשב הקודם   LOGITECH  QUICKCAM  FUSION  ללא דיסק כי לא היה לי הדיסק שלה ומסתבר שהתקינו לא נכון רציתי להסיר את ההתקנה שהתקינו לי באיבורי כדי להתקין את הנכונה אבל לא הצלחתי להסיר את ההתקנה  מהמחשב גם כשניסיתי כל מיני תוכנות ניקיון   מה עושים להסיר אותה האם האופציה היחידה להסרה זה להתקין את הווינדוס 7 מחדש במחשב?

בתגובה ל: שינוי הגדרות בסי. פי.יו #30610
    goldy49
    חבר

הציפצופים נשמעים אם מדליקים את המחשב ללא זכרונות   לא מיד שמדליקים את המחשב ולא תמיד  אין אבק עכשיו על המחשב ניקיתי הכל   דבר נוסף  כאשר אני נכנס לאפשרויות כוח  ולוחץ על UPS  זה רושם לי משהו מוזר לא יודע אם זה קשור THE UPS SERVICE IS CURRENTLY STOPPED

בתגובה ל: שינוי הגדרות בסי. פי.יו #30593
    goldy49
    חבר

הציפצופים שנשמעים זה כמו אזעקה .לא יודע איזה BIOS  מה שקורה בעצם שכשאני מדליק את המחשב ההודעה לא נתקעת כך שאני לא יכול לצלם היא מיד נעלמת ואז המסך פשוט לא עולה לפעמים נשמעת האזעקה הזו והצליל כאילו המסך עולה אבל כלום לא עולה    אחרי כמה נסיונות מצליח להעלות את המסך  אבל זה נכבה אחרי 10 דקות ששלא שימוש לחלוטין ואז שוב אי אפשר להעלות את המסך לא יודע מה גורם לזה

בתגובה ל: שינוי הגדרות בסי. פי.יו #30588
    goldy49
    חבר

לצערי לא מצליח להעלות את המסך הוא לא נפתח לי אז לא יכול לצלם את ההודעה אנסה לשחק עם המחשב אולי אצליח להעלות אותו

בתגובה ל: שינוי הגדרות בסי. פי.יו #30565
    goldy49
    חבר

לצערי המחשב כיבה עצמו לחלוטין בלילה החלפתי סוללה לחדשה וקיבלתי שוב הודעה אזהרה וגם המחשב משמיע ציפצופיי אזהרה המחשב עולה אחרי לחיצה על F1  ולא תמיד מצליח לעלות מה אני עושה עכשיו צריך ללכת למעבדה הארד דיסק הלך כונן אם שאמרת עליו ?

בתגובה ל: שינוי הגדרות בסי. פי.יו #30545
    goldy49
    חבר

אוקיי הצלחתי להכנס למסנגר אך התעוררה בעיה חדשה כשאני מנסה להכנס לאתרים מופיעה לי ההודעה   Thre is a problem with this website security certificate וממליצים לי לסגור את הדף איך  מתקנים את זה  ובעברית בבקשה וכמה שפחות מסובך האם נכנס לי וירוס ?

בתגובה ל: שינוי הגדרות בסי. פי.יו #30530
    goldy49
    חבר

ראשית אני מודה לך על העזרה בזכותך המחשב תקין עכשיו פרט למסנגר כאשר אני מנסה להעלות אותו מופיעה הודעה שהשרת לא זמין כעת ומספר שגיאה הסרתי את המסנגר והתקנתי אותו מחדש אבל שוב אינני מצליח להעלות אותו נאמר לי לנסות מאוחר יותר שהשרת לא זמין

בתגובה ל: שינוי הגדרות בסי. פי.יו #30526
    goldy49
    חבר

אוקיי אעשה זאת בכל אופן האזהרה נעלמה פתאום המחשב עולה ישר אבל לא מצליח להעלות את המסנגר יש מצב שזה קשור לאיפוס? ואיך לתקן זאת ?

בתגובה ל: שינוי הגדרות בסי. פי.יו #30521
    goldy49
    חבר

bios has flash or the jclk jumper been changed please re-enter cpu  settings in the cmos setup and remember to save before quit   זו ההודעה שקיבלתי כשניסיתי להעלות את המחשב אחרי שעשיתי מה שהדרכת אותי מה אני עושה עכשיו ?

בתגובה ל: שינוי הגדרות בסי. פי.יו #30519
    goldy49
    חבר

תודה רבה זה בדיוק ההסבר שהייתי צריך אם אתה מזדמן לרמת אביב אתה מוזמן לקפה ועוגה

בתגובה ל: שינוי הגדרות בסי. פי.יו #30516
    goldy49
    חבר

תודה רבה אבל הקישור ששלחת לי מיועד למקצוענים ולא לאנשים רגילים כמוני שאין להם ידע מקצועי וכל הקישור גם באנגלית הסבר פשוט ובעברית יתקבל בברכה

בתגובה ל: שינוי הגדרות בסי. פי.יו #30513
    goldy49
    חבר

מדובר במחשב נייח לא לפטופ 

מוצגות 13 תגובות – 1 עד 13 (מתוך 13 סה״כ)