התגובות שלי בפורום

מוצגות 15 תגובות – 31 עד 45 (מתוך 45 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • בתגובה ל: פקדי activex #41812
    טכנאי
    חבר

שלום

ראיתי  את  המאמר  ושם  ראיתי  שיש  התנגשות  בן  תוכנת  נקוי  רגיסטרי  לאופיס . ואת  תוכנת  הנקוי  הסרתי ולא  את  האופיס. ההודעה  ממשיכה  ולעיתים  היא  לא  מופיעה .אך  למרות  שהסרתי  את  התוכנה  (רזיני  תוכנת  נקוי  רגיסטרי ) כאשר  המחשב  עולה   התוכנה"שנמחקה"
    מבקשת  לעשות דפרגמציה .איך  אני  מבטל  זאת  ?יכל  להיות  שיש  עדין  התנגשות ? ואיך  אתה  מסביר  שלעיתים   ההודעה  לא  עולה
    בברכה  ויום  טוב  טכנאי
    בתגובה ל: פקדי activex #41804
    טכנאי
    חבר

היי

עשיתי  כל  מה  שהמלצת  כולל  הסרת  האקספלורר  8  הקודם  6  ניסיתי  להסירו  אך  הוא  ביקש  את  התקליטור
    שמתי  את  התקליטור  שיש  לי  טוען  שזה  לא  התקליטור  התקנתי  גם  גוגל כרום  ההודעה  ממשיכה  להופיע  אך  לא  תמיד  . בגוגול  ראיתי  שיכל  להיות  שיש  התנגשות  בו  תוכנת  נקוי  רגיסטרי  ואופיס  7  הסרתי  אותה  הבעיה  ממשיכה. למרות  שהסרתי  את  התוכנה  עם  תוכנת  אנאיסטולר נשארו  חלקים  שלא  רוצים  להמחק  מופיעה  הודעה  שאולי  הדיסק  חתום?  נסיתי  למחוק  דרך  הריסטרי  הוא  לא  מוצא  אותה.תזכיר  לי  בבקשה  איך  מפרמטים  מחצה  שאין  עלי  תוכנת  הפעל  דרת  המחשב  שלי
    תודה  על  הרצון  הטוב
    בתגובה ל: פקדי activex #41756
    טכנאי
    חבר

שבת  שלום

שלחתי  לך  2 מיילים  אך  הם  חזרו.אולי  אתה  יכל  לחזור  אלי  למייל  [email protected]
    תודה  מראש  
    בתגובה ל: פקדי activex #41719
    טכנאי
    חבר

היי

אפסתי  את  ההגדרות  דבר  לא  השתנה
    בתגובה ל: אקספלורר חוסם לי את פקדי ActiveX #41585
    טכנאי
    חבר

שלום

למה  הכוונה  שהתקנת  את  הפלש  יש  לי  בעיה  דומה  ולא  מצליח  לפתור  אותה
    בתגובה ל: עידכוני מייקרוסופט #38048
    טכנאי
    חבר

שלום  ותודה  על  הכל

מחקתי  את  הורסיות  הקודמות  למעת  3.5  וכעת  מייקרוסופט  דורשת  להתקין שוב

בתגובה ל: עידכוני מייקרוסופט #37411
    טכנאי
    חבר

שלום

מה  בקשר  לחלק  האחר  של  השאלה

תודה

בתגובה ל: עידכוני מייקרוסופט #37386
    טכנאי
    חבר

שלום

האם  חייבים  לעדכן  את  העידכונים  שמייקרוסופט  מורידה  ?והאם  צריכיפ  את  כולם ? או  ניתן  להשאיר  את  האחרון  במיוחד  הframwork  למינהם  בגלל  שלוקחים  הרבה  מקום

תודה

בתגובה ל: buffering megavideo #37385
    טכנאי
    חבר

שלום

מהי  התופעה  המופיעה  בשרת  מגהוידו  וכיצד  ניתן  למנוע  אותה

תודה

בתגובה ל: אקספלורר 7 #37222
    טכנאי
    חבר

שלום

אין  לי  תקליטור  של E7/8  ולמה  אני  לא  מסוגל  לבצע  הגדרות   או  להוריד  8

בטענה  של  שפה? ואיף  ניתן  להסיר  את  7  ומה  זה  התיקון  שפרסמתם  האם  הוא  יופעל  זה  יכל  לתקן  את  הבעיה

תודה

בתגובה ל: עדכון x86KB976576 #34259
    טכנאי
    חבר

תודה  על  הרצון  הטוב

יש  לי  בעיה  נוספת  מאתר  אטרף  הורו לי  להסיר  את  .

net2. בטענה  שיש  התנגשות  עם  הורדות קודמות  כעת  אין  את  הורסיה  הקודמת  ולא  ניתן  לעדכן  את  הורסיה  החדשה,.

לשאלתך  יש  לי xp  עם  הוראת  התחל  בעברית  64  ביט  לא  הבנת   למה התכוונתי

מערכת באנגלית עם MUI של עברית?.

האם  להסיר  את  כל  העדכונים  הקודמים  אך  אני  עלול  להשאר  קרח  לגמרי?

בתגובה ל: עדכון x86KB976576 #34257
    טכנאי
    חבר

[QUOTE=Rosenblaster]

זה שרת או XP?

32 ביט או 64

מערכת באנגלית עם MUI של עברית?

או באנגלית / עברית?

[/QUOTE]

בתגובה ל: עדכון x86KB976576 #34213
    טכנאי
    חבר

תודה אך  מה  הסיבה  שאני  לא  מצליח  לעדכן  אותה

בתגובה ל: שגיאה 1706 #32759
    טכנאי
    חבר

שלום

נסיתי לשלוח  לך  צילום  אך  נאמר  שהוא  גדול  ממה  שמותר  אולי  תשלח  לי  מייל  פרטי?אודה  לך  מאד

בתגובה ל: המחשב נתקע #32247
    טכנאי
    חבר

שלום

תודה  על  המאמר  אך  האם  יש  קשר  שלא  ניתן  לבצע  עדכונים  ידניים (המחשב  נתקע  לאחר  2  דקות) מאתר  התמיכה  של  מייקרוסופט  או  לעדכן  את  האקספלורר  ל8   בטענה  שזו  לא  שפת  המחשב  או  לגלוש  ב2  אתרים  שונים שוב  המחשב  נתקע  ולא  ניתן  לראות  את  סימן  הגדל/סיים  אלה  באמצעות  גישוש

מוצגות 15 תגובות – 31 עד 45 (מתוך 45 סה״כ)