המחשב לא מזהה כונן חיצוני [בעיה נפתרה]

פורום פורומים פורום תמיכה בתקלות מחשבים המחשב לא מזהה כונן חיצוני [בעיה נפתרה]

מוצגות 11 תגובות – 1 עד 11 (מתוך 11 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    didi
    חבר

שלום לכולם.

ברשותי כונן חיצוני 320 ג'יגה של WD עד היום הוא היה מחובר למחשב הנייח שלי, היום כשרציתי להכנס אליו ראיתי שהמחשב זיהה אותו אבל לא קורא אותו. ז"א מופיע הכונן אבל בלי האייקון של WD וכשאני מנסה להכנס המחשב כותב לי שהכונן לא מפורמט ושואל אם אני רוצה לפרמט אותו. כשאני מחבר את הכונן ללפטופ שלי הוא מזהה אותו מייד.

אם למישהו יש מושג מה הסיבה ואיך פותרים אותה אני אשמח.

תודה מראש לכל העוזרים.

itsho
    מנהל בפורום

אתה בטח מחבר את הכונן לUSB שבחלק הקדמי במארז המחשב (הנייח).

תנסה את חיבור הUSB האחורי. לפעמים הם נותנים יותר חשמל, וכך המחשב יכול לזהות אותם.

בנייד הסיפור שונה ולכן הנייד שלך מזהה אותו בקלות.

didi
    חבר

הכונן תמיד היה מחובר לUSB בחלק האחורי של המחשב.
    יש לי אותו שנה וקצת ואף פעם לא היו בעיות רק היום זה התחיל.

itsho
    מנהל בפורום

תחזיק חזק:

לחצן ימני על המחשב שלי-> ניהול->אחסון->ניהול דיסקים

בצד שמאל אמור להופיע הכונן הנייד.

לחץ עליו לחצן ימני ->שינוי אות ונתיב כוננים-> ותבחר אות.

תגיד אם זה עזר.

didi
    חבר

לא עובד. כשהכונן מחובר ואני לוחץ על המקש הימני שום דבר לא קורה, כשאני משחרר את הכונן – מוציאו אותו מה-USB – רק אז מופיע לי התפריט של המקש הימני.
    מוזר.

didi
    חבר

הנה משהו עוד יותר מוזר:
    כיביתי את המחשב, חיברתי את הכונן, הדלקתי את המחשב והוא נתקע בשלב שהוא כותב WINDOWS IS STARTING UP וככה הוא נשאר וכשאני מנתק את הכונן המחשב עולה בשנייה, זה כאילו הוא קופא ושכאני משחרר את הכונן הוא ממשיך לעבוד. הוא גם לא כבה שהכונן מחובר. מה הולך כאן?! איך דבר כזה קורה פתאום? מיותר לציין שהכונן מכיל דברים שחשובים לי ואני צריך את האפשרות להפעיל אותו גם מהנייח….

itsho
    מנהל בפורום

אתה בטוח שזה עובד לך במחשב הנייד בצורה נורמלית ?

כי לי, זה נשמע כאילו הכונן גוסס.

didi
    חבר

הוא עובד בצורה מושלמת בנייד, הוא מזהה אותו בשנייה וגם ההפעלה האוטומטית ממש מהירה וחוץ מזה הוא רק בן שנה, לא נראה לי שהוא כבר גוסס… הוא עוד גור!!!

אני אנסה לחבר אותו ליציאה אחרת אולי זה יפתור לי את הבעיה.

יציאה אחרת אכן יכולה לפתור את הבעיה אבל ייתכן שמדובר בהגדרות USB שהשתבשו עקב הוצאה לא נכונה של החומרה. 

גש ל >התחל > הגדרות > לוח בקרה > מערכת > חומרה > מנהל ההתקנים >  תקבל את המסך שמופיע בתמונה כאן > הסר את כל התקני ה USB > (אם העכבר שלך USB אתה תאבד גם אותו זמנית)  תשאיר את הכונן מחובר למחשב > תאתחל את המחשב – הוא יזהה את כל ההתקנים של ה USB ואת החומרה המחוברת אליהם בצורה מסודרת. 

אגב – הכונן שברשותך עובד על USB2 – וודא שאתה מחבר ליציאה כזו.

תמונה להמחשה: 

didi
    חבר

תודה לשניכם על העזרה והנכונות אבל הבעיה נפתרה, פשוט החלפתי שקע USB וזה פועל מצויין. אפשר להרגע…..
    כנראה שהייתי צריך לחשוב על זה בהתחלה ולחסוך לכם ולי זמן.

גל
    חבר
    שלום יש לי מחשב נייד מסוג DELL 360 

הבעיה שלי נפתחים לי כוננים אחרים שלא צריכים להיות במחשב יחד עם (כונן C) משהו יכול לעזור לי בבקשה ???????????????????????????????????????????????????????

כל פעם שאני מדליק את מחשב נייד מותקנים בערך 50 או יותר כוננים של dvd מה אני עושה במצב כזה ?

ניסיתי כבר למחוק את הכוננים כך לחצתי מקש ימיני >נכנסתי למנהל התקנים >נכנסתי "לכונני תקליטורים/DVD" 
    >מחקתי שם הכל >וזה הסתדר לי >ולאחר מכן זה חזר לי מתי שהדלקתי את המחשב שוב … 
    גם שאני מכניס דיסקו נקי הוא לא קורה אותו בכלל הבלגן של הכוננים אלה 
    אם תוכל לעזור לי ????? 

מוצגות 11 תגובות – 1 עד 11 (מתוך 11 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.