מודם thompson

מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
  • מאת
    תגובות

שלום לכולם

ברשותי מודם THOMPSON שלקחתי איתי מדירתי הקודמת  לביתי החדש מסוג thompson tcm425 אך כאן הוא לא עובד כאשר מודם מאותו סוג כן עובד.טכנאי השרות שבא להתקין טוען שכאן הוא התקין מודם שעובד בתדר שונה ולאחר שיחה עם החברת אינטרנט הם רוצים תשלום חודשי נוסף על חיבור מודם נוסף.

אני מעוניין לחסוך עלויות אלה ולהבין איך ניתן כן להפעיל את המודם הנוסף שברשותי(שמאותו סוג בדיוק)

אשמח לתשובה וחג שמח

שחר.

האם שינית את סוג החיבור ל ADSL מכבילה טלפונית לכבילה דרך הכבלים (או להיפך)  ?

אם מדובר באותה כבילה ואותה שיטת חיבור לא ייתכן שזה לא יעבוד.

אם המודם שלך כבר מיושן באחריות חברת הכבלים להחליפו

תאמר להם שאתה לא מעוניין בשירות שלהם יותר ואתה מבקש שינתקו אותך מהשירות.

הם כבר יחזרו אליך עם שירות בחינם , ואם לא אז תעבור לחברה אחרת.

אתה לא אמור לשלם על שירות שאתה אמור לקבל בחינם (המודם הוא הכלי שאיתו אתה מקבל שירות והוא באחריותם) 

המודם תקין לחלוטין ועבד לפני שעברתי דירה

בדירה החדשה הם שמו מודם חדש והוא עובד והמודם הישן שהבתי איתי לא עובד .

הם טוענים שהמודמים עובדים על תדר אחר

נשמע לי מוזר??

גם לי זה נשמע מוזר לגמרי. שני המודמים היו אמורים לעבוד חלק גם בדירה החדשה אלא אם יש בעיה במודם הישן. יכול להיות שקרה איזה שהוא נזק למודם בזמן ההובלה או משהו. שמעתי על מקרים כאלה. בכל מקרה, לגבי הובלות דירה– הבנתי שחשוב לוודא מול חברת ההובלות שאכן יש לה ביטוח כך שבמקרה ונגרם נזק לרכוש אז היא תוכל לפצות את הלקוח. זה גם מעיד על רצינות ואמינות החברה.

moshes2011-09-13 15:35:35

עומרי
    חבר

לגבי ביטוח- הבעיה עם ביטוח זה שרובינו מתחילים להתייחס אל הנושא ברצינות רק אחרי שקורה משהו ואנחנו צריכים להפעיל אותו. מניסיון מר שלי- לגבי ביטוח נסיעות– לא ממש ייחסתי לזה חשיבות עד שקרה והייתי צריך טיפול רפואי בחו"ל וגיליתי כמה לא מכסה כלום הביטוח. מאז כשאני נוסע לחו"ל אני מבטח רק בחברת ביטוח מוכרת ומוודא טוב טוב מה כולל הביטוח 

מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.