תקלה No signal input

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • מאת
    תגובות

שלום

אני מדליקה את המחשב והוא מתחיל לפעול לי כרגיל ואז מציג לי מסך שבו יש לי אפשרויות איך אני רוצה להעלות את הווינדווס.. סייף מוד, המצב האחרון, כרגיל וכאלו.. לא משנה באיזה אפשרות אני בוחרת הווינדוס עולה כביכול כרגיל וכשזה מגיע לשלב שהדסקטופ צריך לעלות מופיע מסך שחור עם משבצת כחולה באמצע שבה כתוב -no signal input יש לציין שבפעם האחרונה כיביתי את המחשב על ידי כפתור ולא על ידי כיבוי בטוח

אשמח לקבל עזרה אם מישהוא יודע

תודה !! (:

יניב
    מנהל בפורום

נסי לבדוק את הכרטיס מסך במחשב וגם לנסות לחבר  מסך אחר

אם הוא נדלק אז יש לך בעיה במסך אם הוא לא נדלק יש לך בעיה בכרטיס מסך או שלא חיברת למקום הנכון את המסך

אריאל הלפרט
    מנהל בפורום

חשוב לציין שכל פעם שקוראת כזו בעייה עדיף לבחור במצב ה-SAFE MODE את הלשונית

LAST KNOEWN…. כל בחירה אחרת משבשת לנו את התוצאה הרצויה

בכל מקרה המלצתי לך לנתק את כבל הספק מהמחשב לחצי דקה ואת החיבור למסך תחזירי אותם שוב לאחר מכן תפעילי את המחשב אם אין שינוי יש לעלות שוב את המחשב במצב בטוח לבחור בלשונית

ENABLE VGA MODE….

ואם את מצליחה להגיע לשולחן העבודה כנראה ומדובר בבעיית דריבר כרטיס מסך/הגדרות רזולוציה

גשי שם קליק ימני על שולחן העבודה /מאפיינים/הגדרות וביחרי ברזולוצייה 800/600 למשל ואשרי את הפעולה

אם את לא מצליחה לעלות את המחשב בצורה זו הפעילי מחדש את המחשב ותעלי עם דיסק ההתקנה של ה-XP ואז במסך פתיחה ביחרי באופצייה REPAIR יופיע לך חלון של DOS

הקישי שם את הפקודה:

CHKDSK /F/R ואשרי את השאלה

אם גם זה לא עבד יש לפתוח את מארז המחשב להוציא את כרטיס המסך ולהחזירו שוב לחריץ ההרחבה ולהפעיל מחדש את המחשב אם גם זה לא עובד יש לבדוק את המחשב עם כרטיס מסך אחר אם הכל מסתדר סימן גבוהה שמדובר בכרטיס מסך תקול

יוסי
    חבר

שלום אני מדליק את המחשב שלי והכל כרגיל אני נכנס לפייסבוק

להכל ואז פיתאום המחשב ניתקע והמסך מתחבא ורשום לי no signal

אני לא מבין מה הבעיה אשמח לתשובה יוסי…

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.