נמחקו לי הנתונים של היוזר הוקדם

פורום פורומים פורום תמיכה בתקלות מחשבים נמחקו לי הנתונים של היוזר הוקדם

מוצגות 14 תגובות – 1 עד 14 (מתוך 14 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    אידן
    חבר

שלום,

לפני כמה ימים הדלקתי את המחשב וכאשר הווינדוס עלה הוא ביקש ממני ללחוץ על היוזר שלי כדי להיכנס למערכת וכשלחצתי הוא נכנס לשנייה ומיד חזר אחורה למסך שבו צריך לבחור את היוזר, ככה זה עשה גם בסייפ מוד על היוזר של האדמיניסטרטור..

בקיצור השתמשתי בהסברים שלכם פה ושיניתי את קובץ הרג'יסטרי, לאחר שעשיתי זאת המחשב חזר לפעול אך כל הנתונים של היוזר שלי הקודם אינם: דרייברים, פייבוריטס, אופיס לא מוכן לעלות בטענה שהיוזר לא נכון וככה גם לגבי כל התוכנות..

איך אני מחזיר את הרג'יסטרי הקודם או איך אני גורם למחשב להבין שהיוזר חזר והכל צריך לעבוד..

דוגמא נוספת: יש לי תוכנה שמחביאה/מסתירה תיקיות וכשאני נכנס אליה היא לא מזהה אותי ולכן אין לי שום דרך לגשת לתיקיות שהסתרתי..

בקיצור כל מה שאני רוצה לעשות זה להחזיר למחשב את כל המידע של היוזר הקודם.. הכל מופיע עדיין שם בתיקייה של היוזר אבל המחשב לא מעדכן את זה..

גם שיחזור מערכת אי אפשר לעשות כי הוא נותן לי אפשרות לשחזר רק מהרגע שבו שניתי את הרג'יסטרי..

מה אני עושה? מי שיעזור יפוצה..

תודה מראש, אידן.

אבי לוי
    מנהל בפורום

[QUOTE=אידן]

…בקיצור השתמשתי בהסברים שלכם פה ושיניתי את קובץ הרג'יסטרי, … [/QUOTE]

תוכל בבקשה לספק את הקישור שמתעד את השתלשלות המקרה.

במקביל נסה לפתוח חשבון נסיוני חדש עם השראות אדמיניסטרטור ולראות האם זה מקנה לך גישה לחומר שלך.

Rush2008-5-13 13:26:3

אידן
    חבר

איזה קישור? איך אני מספק אותו?

הבעיה היא שאחרי ששיניתי את הרגי'סטרי כל המידע של היוזר שלי בווינודוס כבר לא קיים ביוזר החדש.. אני רוצה לשחזר הכל, כל הנתונים עדיין קיימים במחשב אבל המחשב מתנהג כאילו אני עובד עם יוזר אחר מהיוזר הקודים שלי בגלל שהחלפתי את הקבצים של הרג'יסטרי כי המחשב לא עבד.

ולכן כל התוכנות וכל הדרייברים שהותקנו ביוזר הקודם לא עובדים עם היוזר החדש, כל מה שאני רוצה לעשות זה להחזיר את המחשב למצב הקודם כדי שהכל יעבוד כרגיל..

אבי לוי
    מנהל בפורום

ציינת שהשתמשת בהסברים שלנו פה.

ברצוני לראות אילו פעולות בוצעו במדוייק.

איני מוצא את הדיון , כיוון שנאלצת להכנס גם לכאן עם יוזר חדש.

אידן
    חבר

אהה הבנתי…

זה נמצא באתר הראשי של תקלה ובעמודות בצד ימין בקטגוריית תקלות מתקדמות בקישור של כלים לתיקון ווינדוס XP..

אבל.. משום מה עכשיו כשאני נכנס לשם יש שם משהוא אחר, קישור לאתר או משהו כזה..

שלשום היו שם הסברים על כל מיני תקלות שאחד מהם היה איך לשנות את הרג'סטרי דרך הדוס (לשנות את השם של SYSTEM ו – SOFTWARE, ולהעתיק במקומם את הSYSTEM ו – SOFTWARE שנמצאים בתקייה אחרת בוונדוס..

אני ממש בדילמה פה.

אבי לוי
    מנהל בפורום

אני מבין.

האם בצעת גיבוי מלא של כל מערך הרישום לפני השינוי ?

אידן
    חבר

הכל קיים עדיין, בתקייות של ה DOCUMENT&SETTINGS, עדיין מופיעים כל היוזרים, גם היוזר המקורי שבו ישנו את כל הנתונים והתוכנות.. לא עשיתי גיבוי, אין איזו שהיא דרך לעשות שיחזור למערכת ללפני שבוע, כלומר לפני ששיניתי את הרגיסטרי?

אידן
    חבר

??

אבי לוי
    מנהל בפורום

במקרה זה לא השתנה המידע שנשמר במערכת.

נעשה שינוי ברישום שגרם לבעיה זאת.

אנו בדרך כלל נמנעים  מלהמליץ לגולשים לבצע שינויים במערך הרישום.

אך אם אין ברירה ובמקרים מיוחדים כאשר נדרשת פעולה עדינה מסוג זה,

ההמלצה היא תמיד לגבות את כל מערך הרישום,  או לפחות גיבוי של המפתח המסויים שברצונינו לשנות. 

כעת האפשרויות לתיקון הבעיה הן מוגבלות.

יתכן וניסיון להעלות את המערכת ע"י שימוש בתקליטור אתחול חיצוני, או העברת הכונן הקשיח שלך למחשב אחר שמותקן עם אותה תוכנה והגדרתו כ -SLAVE  תאפשר לך גישה לחומרים שלך ובכך לבצע גיבוי. 

זו אכן בעיה מורכבת מכיוון ששחזור כל מערך הרישום לנקודת התקנת חלונות לא תפתור את הבעיה.

בשלב זה כדאי להמתין לעוד הצעות של פתרונות בנושא.

מדוע ביצעת את הפעולה הזאת ?

Rush2008-5-13 14:40:6

sonic
    חבר

האם שינית משהו מכאן?

http://hofshi.co.cc/study/fixxp.htm

אם כן איזה סעיף ומה בדיוק עשית?

אידן
    חבר

לשאלתך RUSH ביצעתי את הפעולה הזאת בגלל שהמחשב שלי פשוט לא עבד יותר, הגעתי למסך הווינדוס בהתחלה היכן שהוא מבקש לילחוץ על היוזר ושם זה נגמר, הווינדוס לא נכנס, גם לא בסייפ מוד.. בגלל זה עשיתי זאת.

ו – SONIC כן שם השתמשתי בסעיף 6 בדיוק בלינק שרשמת..

הבעיה כרגע היא שכשאני מנסה להפעיל תוכנות מהעבר או אפילו אופיס הוא אומר לי שלא ניתן ליפתוח מכיוון שהאופיס הותקן עבור יוזר אחר, לא ליוזר שאני כרגע פועל ממנו..

ממתין לעזרה, תודה, שוב מי שיצליח לעזור לי יפוצה בכל הרצינות, זה קריטי לי..

אידן
    חבר

נ.ב

מה שעשיתי  SONIC היה בדיוק מה שרשום שם בסעיף שש, ובתוך הסעיף יש קישור "לחץ כאן" למידע נוסף.. בדיוק זה מה שעשיתי..

אבי לוי
    מנהל בפורום

חבל שלא עיינת בקישור שנמצא ממש בצמוד לקישור המקורי שעיינת בו.  (מידע מורחב)

http://support.microsoft.com/kb/307545

עם כל הרצון הטוב לסייע לך, אני חושש שעליך להתרכז בראש ובראשונה בגיבוי כל הנתונים החשובים, כולל הנתונים שנמצאים בתקייה שיצרת ואשר מוגנת באמצעות תוכנה.

בן
    חבר

אידן שלום

מה שעשית זה שחזור הריגסטרי למצב ההקנה של המערכת

אני לא מבין מה הבעיה

תתקין דרייברים + עדכונים + חלק מהתוכנות שלא עובדות  –  ותהנה מהמערכת.

חבל לך על הזמן לשחזר הכל

בהצלחה

בן

מוצגות 14 תגובות – 1 עד 14 (מתוך 14 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.