מחשב איטי למרות שהמחשב נקי ואין וירוסים וכדו'

פורום פורומים פורום תמיכה בתקלות מחשבים מחשב איטי למרות שהמחשב נקי ואין וירוסים וכדו'

מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    mc80
    משתתף

אהלן,

לא מעט קורה שהמחשב שלי הופך לאיטי. הוא לא מזמן נוקה מבפנים מאבק, אין לו וירוסים ורוגלות, אני משתמש קבוע עם C קלינר, המחשב לכשעצמו בן שנתיים לערך.

אני משאיר אותו לרוב דולק ואני גולש בדכ באתרים קבועים שאני לא סוגר אותם. ואז אחרי כמה שעות או יום למחרת המחשב פשוט לא מגיב (לפחות מבחינת האקספלורר), או ממש איטי. הפתרון מבחינתי הוא לעשות ריסטארט והוא חוזר לקדמותו.

למה זה קורה? יש בעיה שאני לא מודע לה שגורמת לעניין?
    ארז
    חבר

לדעתי ענית על השאלה–> אינטרנט אקספלורר נתקע לך בזכרון RAM של המערכת וטוחן אותו למוות.

לכן שאתה עושה RESTART הוא מתנקה מהזכרון והמחשב שלך חוזר לעבוד כרגיל.
    צריך פרטים נוספים על החומרה של המחשב: זכרון RAM, מעבד וכד'.
    תוכנות נוספות שאתה מפעיל ברקע, מערכת הפעלה XP או WINDOWS 7?
    Giora Enden
    חבר

שלום רב,

יש לי כ-8 תהליכים שרצים במקביל תחת השם: iexplor.exe האחד עם למעלה מ- 160000K. האם זה תקין? האם כדאי לבטל תהליכים? אם כן- כיצד?

תודה!
    lior
    חבר

תוריד את התוכנה Process explorer וכך תהיה לך שליטה על תהליכים שאתה רוצה להוריד. אני משתמש במוזילה של פיירפוקס והורדתי את האקספלורר, חיים יותר קלים ופחות בעיות. תנסה כדאי לך ותראה עם הבעיה נעלמת.
    ב ה צ ל ח ה !!!

mc80
    משתתף

מפעיל במקביל ICQ, מסנגר, "הפוך על הפוך".
    מערכת הפעלה חלונות 7.

ארז
    חבר

תוספת של עוד 2GB RAM זכרון תפתור לך את בעיות הביצועים, לי יש 4GB וזה מספיק טוב.

גם ביטלתי את כל האפקטים הגרפיים המיוחדים של windows 7 כולל תלת מימד וממשק AERO והביצועים
    השתפרו עוד יותר.
    כמו שקודמי אמר, רצוי להשתמש בדפדפן פיירפוקס או גוגל כרום ולראות האם יש שוני בביצועים, אם כן תסיר
    ותתקין מחדש את ה IE במידה ואתה עדיין רוצה להשתמש בו.
    ניתן לעשות זאת מלוח הבקרה –> הוסף או הסר תכונות.
    בנוסף צריך לבדוק שבאמת אין תוכנות ריגול ווירוסים שהתלבשו לך על המערכת, ניתן להיעזר בתוכנות כמו malwarebytes
    שהיא מצוינת, וגם hijackthis ולצרף את ה log שלה לכאן, ואוכל לנתח את כל התהליכים שרצים לך במערכת ולאמר לך מה
    כדאי לבטל, במידה ולא תרצה לשדרג זכרון.
    בקיצור, יש מה לעשות במקרה שלך.
מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.