תקיעות

מוצגות 15 תגובות – 1 עד 15 (מתוך 16 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    meidi
    חבר

לאחרונה תמיד שהמחשב חוזר ממצב שינה או שלוקח לו הרבה יותר מדי זמן לחזור

לעצמו ולהתאפס כדי לאפשר גלישה באינטרנט או שהוא נתקע ,בדרך כלל נתקע לאחר שחוזר ממצב שינה. לפעמים נתקע גם תוך כדי עבודה באינטרנט.

בדקתי את המחשב עם כל התוכנות לבדיקה נגד וירוסים ומרגלים ולא נמצא משהו מיוחד חוץ מadwer tracking cockies s /

מה לעשות??

itsho
    מנהל בפורום

נסה את התוכנות הללו:
    אנטי תוכנות ריגול – Malwarebytes
    ואת האנטי וירוס Avira
    (לא מומלץ להשאיר 2 תוכנות אנטי וירוס, לכן, נסה באופן זמני להסיר את תוכנת האנטי וירוס שלך).

דווח אם עדיין הבעיה קיימת.
    בהצלחה.

מידן
    חבר

הבעיה עדיין קיימת ..נתקע תוך כדי עבודה באינטרנט ובסוף עושה מסך כחול וגם במיוחד אחרי שחוזר ממצב שינה נתקע..

מה לעשות? כל הסריקות נעשו.
    יניב
    מנהל בפורום

ניקית אבק מהמחשב?

פתחת לראות שהכל תקין והמאווררים מסתובבים?
    זה נשמע כמו בעיית חומרה בכרטיס מסך או משהו כזה.
    רק באינטרנט זה קורה?
    רק באתר מסויים זה קורה?
    itsho
    מנהל בפורום

כתוב את מספר השגיאה המופיעה במסך הכחול.
    יתכן שמדובר בבעיית חומרה אחרי הכל…

מידן
    חבר

בהמשך לתגובה האחרונה של itsho אני בדקתי את המחשב במצב בטוח לוירוסים ולא מצא כלום.

יש לציין שהבעיות התחילו כאשר נכנסו כל מיני מזיקים למחשב ואז התחילו הקריסות אבל גם לאחר שניקיתי הכל ובדקתי גם במצב בטוח
    עם התוכנה מלאוור בייטס עדיין לא חוזר באופן נורמלי ממצב שינה ונתקע מספר פעמים ביום צוך כדי עבודה באינטרנט הוא כותתב אינטרנט אקספלורר נתקל בבעיה ואז מאתחל את האינטרנט בחזרה כרגע בלי להיתקע ולגרום למסך כחול אבל אני בטוח שברגע שהוא חזור ממצב שינה הוא יתקע ואז יהיה מסך כחול.
    כמו כן יש בעיה מוזרה אחרת אחרי שמאתחלים את המחשב מחדש כונן הדיסקים פשוט נעלם אחרי כמה דקות ואי אפשר אפילו לפ]תוח אותו פיזית.
    כמו כן בדקתי בעיית זיכרון למחשב על ידי תוכנה המובנית במחשב בwin 7 ולא מצא כלום.
    מה לעשות??
    itsho
    מנהל בפורום

כפי שאמרתי, נסה להגיע למסך כחול, ולכתוב את מספר השגיאה. ניתן ללמוד המון ממנה…

לגבי הבעיה השניה (שהכונן נעלם ואפילו לא נפתח), נשמע כמו בעיה פיזית – חשמל.
    האם ניסית להחליף ספק כח למחשב ?

מידן
    חבר

לא יכול להיות בעיה פיזית החלפתי ספק כוח למחשב לפני שנה והוא חזק 700 כוח.

אבל שהיה לי את המסך כחול כמה פעמים נאלצתי לכבות את המחשב מהספק כוח ,האם יכול להיות שזה יצר איזה נזק??

אבל זה מוזר כי בהתחלה אחרי שמאפסים את המחשב זה עובד בסדר פיזית אפשר להכניס דיסקים ולראות וגם רואים אותו במסך המחשב שלי וגם עשיתי ניסיון שמתי דיסק של שירים ואחרי כמה שירים זה נפסק פתאום ואי אפשר היה להוציא את הדיסק רק אחרי שעשיתי הפעלה מחדש.. משהו מוזר קורה .
    מבחינת המסך הכחול כרגע כבר כמהנ ימים אין לי מסך כחול -יש מדי פעם רענון של האינטרנט תקיעה קטנה כזאת והוא חוזר אבל זה בעיקר קורה שעובדים עם הרבה אתרים במקביל.
    אבל עדיין זה לא צריך לקרות.
    מידן
    חבר

כרגע באורך פלא המחשב התחיל לחזור יפה ממצב שינה כמו בעבר כמו שהיה תוך שנייה הכל בסדר וגם החזיר את הדיסק..אבל אני ימשיך לעקוב כי יכול להיות עוד כמה דקות ייעלם לי הדיסק.

אבל בכללי יש כבר שיפור אין יותר מסך כחול ולא נתקע אחרי מצב שינה.
    מידן
    חבר

רק דיברתי והייתה תצקיעה תוך כדי עבודה באינטרנט ואחריה מסך כחול .לאחר ההפעלה מחדש תקיעות של האינטרנט אקספלורר כמו שהיה אינטרנט אקספלורר נתקל בבעה ואז הוא עושה לזה ריסטרט..בלי מסך כחול ..כרגע הדיסק מופיע ופעיל..

ההודעה במסך הכחול :
    kernel-data-inpage eror
    technical information :
    stop:0x0000007A(0xFFFFF6FC40008D10,0xFFFFFFFFC00000E, 0x000000000B5921860, 0xFFFFF880011A2710)

partmgr.sys-Address FFFFF880011A2710 base at  FFFFF88001194000, datestamp 4f641d4e

מידן
    חבר

היום אחרי הפעלה מחדש הוא נתקע ואז העלים שוב את הדיסק מהמחשב והמשיך לעבוד בלי מסך כחול הפעם.

itsho
    מנהל בפורום

הנה, יש התקדמות חיוך

תוכל לדחוס ולהעלות את התוכן של התיקיה C:\Windows\Minidump ?
    אנסה לנתח את הקריסות ולומר לך מה דעתי.

מידן
    חבר

אין קבצים בתיקייה הזאת…

itsho
    מנהל בפורום

עשה את ההגדרות לפי התמונה, ונחכה למסך הכחול הבא :-(.

מידן
    חבר

היה לי מסך כחול ,הלכתי לתייקיה של minidump ועדיין לא היה בה כלום..

מה לעשות??

כרגע זה ברגיל מעלים את הכונן דיסקים ,כנראה שייתקע בקרוב.
מוצגות 15 תגובות – 1 עד 15 (מתוך 16 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.