העתקת DVD לקובץ במחשב

פורום פורומים פורום תמיכה בתקלות מחשבים העתקת DVD לקובץ במחשב

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    אבי1969
    חבר

עכשיו אחרי שסידרתי את הבעייה עם הכוננים שנעלמו יש לי שאלה חדשה.

יש לי כעשרה דיסקים של סרטי משפחה שהומרו מקלטות וידאו ישנות VHS לדיסקים בפורמט DVD.
    איך אני יכול להעביר את תוכן הדיסקים,מבלי לפגוע באיכות הסרטים,לקבצים במחשב.זאת אומרת שאני אוכל להעביר תוכן דיסק DVD לקובץ במחשב שאותו אוכל להפעיל עם מדייה פלייר ושאת אותו קובץ אוכל להעתיק לכונן חיצוני ולצפות באותו קובץ דרך הכונן החיצוני שמחובר לטלויזיה חדשה שכוללת כמובן בתוכה סטרימר???קריצה
    תודה וחג שמח
    אבי
    itsho
    מנהל בפורום

הפעולה שאתה רוצה לעשות נקראת RIP, ובתרגום גרוע – "לקרוע".

יש המון תוכנות שעושות זאת, ואפילו כמה חינמיות.
    התוצאה הראשונה בחיפוש בגוגל היא התוכנה הזו:
    אבי1969
    חבר

קודם כל תודה על תשובתך.

הורדתי את התוכנה והיא באמת קלה להפעלה,הבעיה היא שהיא מורידה מהאיכות של הסרט.
    הקובץ המקורי בדיסק שוקל בערך 3.5 GB וכשהוא מומר בעזרת התוכנה ל-MP4 הוא שוקל 1.7 GB והאיכות יורדת.
    האם יש אפשרות אחרת להמיר את הדיסק לקובץ שישקול כמו הדיסק ושלא תיפגע האיכות???Disapprove
    itsho
    מנהל בפורום

בשביל לשמור על האיכות יש להשתמש במקודדים טובים, ולדעת איך להגדיר אותם.

הייתי ממליץ שתנסה לעשות RIP לקטע קטן (כמה דקות!) מהדיסק ותנסה כמה פעמים ובכל פעם תשחק עם ההגדרות עד שתמצא את ההגדרה המיטבית עבור הדיסק הזה.
    מבחינת מקודד וידאו – נסה להשתמש בDivx או Xvid
    מבחינת bitrate וידאו, נסה לכוון גבוה (לפחות 1500), ותראה לאן הרוח נושבת (אם זה איכות טובה אך קובץ גדול, הורד את הbitrate, וההפך, למקרה ההפוך).
    מבחינת מקודד אודיו – נסה להשתמש בMP3 (עדיף להמנע מAC3 כי הרבה נגנים לא יודעים להפעיל אותו).
    מבחינת bitrate אודיו – ההמלצה היא בין 96 ל128
    מדובר בתהליך לא פשוט, ואני ממליץ לך לקרוא על מקודדים בשביל שתבין יותר טוב מה אתה עושה קריצה
    בהצלחה.

itsho2013-04-02 23:55:31

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.