הדפסה מקומית בזמן שימוש בRDP [בעיה נפתרה]

פורום פורומים פורום תמיכה בתקלות מחשבים הדפסה מקומית בזמן שימוש בRDP [בעיה נפתרה]

מוצגות 15 תגובות – 1 עד 15 (מתוך 50 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    דני
    חבר

ערב טוב לכולם

אני מתחבר לעבודה שלי דרך שולחן עבודה מרחוק (RDP) ואני רוצה להדפיס מסמכים אך שההדפסה תצא במדפסת המקומית שלי בבית.
    האם יש איזה אתר שמסביר פרט פרט איך עושים את זה. והאם  אני יכול להדפיס גם כשאני מחובר בבית בצורה אלחוטית  או שאני חייב חייב להיות מחובר קווי עם כבל רשת על מנת לבצע הדפסה .
      תודה
    itsho
    מנהל בפורום

בהגדרות החיבור סמן שאתה רוצה את המדפסת המקומית שלך זמינה גם בזמן החיבור.

(Local Resources ->Printers)

שים לב שקיימות מגבלות של דרייברים (אם יש לך גירסת וינדוס שונה מזו של המערכת המרוחקת – לא תמיד הדרייבר תואם)
    דני
    חבר

תודה על התשובה  אבל לא עובד לי למרות שבשני המחשבים יש WIN7 . אולי צריך לשנות משהו ביציאה של המדפסת?

גם לא אמרת לי אם זה אפשרי כשאני מחובר אלחוטי ולא קווי
    תודה
    sonic
    חבר

זה אפשרי גם בחיבור אלחוטי.

על מנת שתוכל להדפיס מהמחשב בעבודה למדפסת הביתית:
    1. לוודא שבמחשב בבית אתה כן יכול להדפיס ולהגדיר את המדפסת כברירת מחדל במחשב בבית.
    2. לאפשר בחיבור RDP במחשב בבית את משיכת המדפסות – מצורפת תמונה 2
    3. בשני המחשבים חייב להיות מותקן דרייבר זהה של אותו מדפסת – מצורפת תמונה 3
       (כלומר אם במחשב אחד מותקן  דרייבר Hp Officejet 7400 series ובמחשב השני מותקן Hp Officejet 7400 ללא series זה לא יעבוד מכיוון הדרייבר צריך להיות עם שם זהה)
    תמונה 2
    תמונה 3

sonic2013-08-28 18:42:14

דני
    חבר

תודה אני אבדוק

דני
    חבר

נאמר לי שבמחשב בעבודה אני צריך לשנות את היציאה של המדפסת במאפיינים. כלומר לסמן וי ביציאה של TCP   במקום היציאה הרגילה של USB.

זה נכון?
    דני
    חבר

ניסיתי לא עובד  יש פיתרון אחר?

sonic
    חבר

אין פתרון אחר. זה הפתרון היחידי ואם תבצע את זה כמו שצריך לפי ההנחיות שלי אתה תצליח.

במחשב בעבודה אין שום חשיבות לתצורת הגדרות המדפסת אלא רק לוודא שיש דרייבר זהה כמו במחשב בבית.

רק אם שלושת התנאים שרשמתי יתקיימו – זה יעבוד.
    במחשב בעבודה אתה יכול להגדיר USB ,LPT או TCP IP או מה שתרצה, זה בכלל לא משנה. מה שחשוב זה רק הדרייבר שיהיה זהה. לפי תמונה מס' 3.

sonic2013-08-28 19:40:52

דני
    חבר

מצטער חבר עשיתי אחד לאחד לפי מה שאמרת אבל  כלום לא מדפיס

דני
    חבר

הוא בכלל  מראה לי תמונה במחשב של העבודה שאני אמור לחבר את המדפסת  שהיא בכלל אצלי בבית

sonic
    חבר

לא ביצעת את מה שאמרתי. שלח צילום מסך של הדייבר מדפסת במחשב בבית ושל הדרייבר מדפסת במחשב בעבודה.

אני רוצה לראות
    דני
    חבר
    דני
    חבר
    sonic
    חבר

תתחבר בRDP שוב למחשב בעבודה ותבצע LOG OFF למחשב בעבודה ותיכנס מחדש ונסה להדפיס שוב.

אמרתי שבשני המחשבים מותקן ווינדוס 7? האם בשניהם 32BIT?
    שלח לי צילום מסך של כל המדפסות במחשב בבית  + צילום מסך של כל המדפסות במחשב בעבודה (רק אחרי שאתה מבצע LOG OFF וLOG ON למחשב בעבודה)

sonic2013-08-28 22:03:05

דני
    חבר

ערב טוב   

תצלום  מחשבים בעבודה   http://i42.tinypic.com/2u43ssj.jpg
    win 7 ultimate   32 bit
מוצגות 15 תגובות – 1 עד 15 (מתוך 50 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.