הדפסה מקומית בזמן שימוש בRDP [בעיה נפתרה]

פורום פורומים פורום תמיכה בתקלות מחשבים הדפסה מקומית בזמן שימוש בRDP [בעיה נפתרה]

מוצגות 5 תגובות – 46 עד 50 (מתוך 50 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    דני
    חבר

ערב טוב 

טוב את בעיית ההדפסה פתרתי בזה שאני מתחבר לתחנת עבודה עם וינדוס פרופשיונל שמחוברת לשרת ודרכה אני מדפיס.
    אבל יש לי בעיה אחרת כעת .  אני מתחבר מרחוק עם RDP יש לי שלושה מחשבים ואני בוחר לאיזה מחשב להתחבר בכל פעם. הבעיה היא שרק IP ש רשום ב DMZ  רק אליו אני יכול להתחבר  למרות שפורט  3389 פתוח אבל הוא נותן לי מחשב ספציפי שרשום ב DMZ . נכנסתי ל port forwarding   והוספתי שם אייפי של שלושה מחשבים ופתחתי להם פורט 3389  וביטלתי DMZ אבל הוא לא נותן לי להתחבר לשום מחשב אלא אם אני רושם אותו בDMZ .
    אשמח לקבל פיתרון   תודה
    http://i39.tinypic.com/2ccth7c.jpg                                               dlink  6740u
    itsho
    מנהל בפורום

עליך להגדיר פורט שונה עבור כל מחשב (ראה מדריך).

ואז לעשות port forwarding לכל אחד מהם.
    דני
    חבר

ערב טוב 

פעלתי לפי ההסבר ומצאתי  
      רק לא הבנתי   מה סתם לשים מספר פורט? יש אפשרות לבחירת מספר פורט? שאני לא אשים מספר פורט שהוא בכלל בשימוש. איך אדע איזה מספר פורט פנוי?  איזה מספר  פורט תקין? זה לגבי התחברות מרחוק.
    השאלה השניה שלי האם אני יוכל מאותו מחשב שאני משנה לו פורט שנמצא במשרד להתחבר בRDP לשרת שנמצא ליידו במשרד?
    כלומר האם כשאני יוצא ורוצה להתחבר מרחוק אני משנה פורט ל xxxx  וכשאני במשרד אני צריך להחליף פורט  ל 3389 כמו בשרת?
    תודה

user12013-09-28 19:56:57

itsho
    מנהל בפורום

"סתם מספר" זה מספיק טוב. אבל זה רק כל עוד אתה ממשיך לנהל את המחשבים האלה…

הייתי ממליץ לשנות לסט של מספרים:
    מחשב1 – 3389
    מחשב2 – 3390
    מחשב3 – 3391
    או בדילוגים של 10.
    בקיצור – איך שבא לך.
    העיקר – שמור מסמך שמסביר את השינויים שעשית למי שיבוא אחריך ויאלץ לטפל במחשבים.
    2.בשביל להתחבר ממחשב אחד לשני בתוך אותה רשת (כשהפורט שונה), פשוט כתוב את הIP של המחשב, נקודותיים, ומספר הפורט הרצוי.
    דוגמא:
    10.0.0.1:3390
    בהצלחה.

itsho2013-09-29 01:10:18

דני
    חבר

תודה רבה לכל מי שעזר לייייייייי

מוצגות 5 תגובות – 46 עד 50 (מתוך 50 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.