איך אני משבית את 'פותר הבעיות' של Windows ?

פורום פורומים פורום תמיכה בתקלות מחשבים איך אני משבית את 'פותר הבעיות' של Windows ?

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    אברהם
    חבר

שלום רב.

יש לי חבר שמחובר לאינטרנט המבוקר של חברת רימון.  הבעיה היא שיש לו מחשב נייד שקולט רשתות אחרות, והוא לא מעונין שהילדים יתחברו לרשתות האחרות ויגלשו ללא בקרה…
    בשביל לפתור את זה נכנסתי להגדרות כרטיס הרשת האלחוטי שלו, והגדרתי לו כתובת IP LAN קבוע- כך שהוא יכול להתחבר רק לנתב שלו (בהנחה שאין עוד נתבים באיזור עם כתובת דומה [זה לא 10.0] ).
    הכל טוב ויפה. הבעיה היא שכשמנסים להתחבר לרשת אחרת והוינדווס מגלה בעיה, פותר הבעיות עולה על הפוינט ו'מתקן' את זה…   
    השבתתי את פותר הבעיות האוטומטי, אבל בכל זאת ניתן להגיע אליו ידנית. מה עושים?
    תודה רבה ויום טוב.
    אבי לוי
    מנהל בפורום

ראה פה באם בצעת את ההשבתה כהלכה.

אפשרות נוספת היא לאתר את התהליך האחראי ולנטרל אותו משירותים (לא זמין)
    הזמן כעת לא מאפשר לי לבודד את התהליך האחראי.
    אם הרשתות הזמינות אינן מוגנות בקוד, הרבה יותר קל להתקין את התוכנה הנהדרת והחינמית של K9
    אם תשאל אותי, ללא קשר לנושא שלנו, זו תוכנת חובה בכל בית עם ילדים בגישה לרשת.
    אברהם
    חבר

אבי, תודה רבה-

אני מכיר כמובן את K9 , אבל במקרה הספציפי הזה היא לא נותנת את המענה הרצוי.
     ניסתי לחפש בשירותים את התהליך האחראי ע"פ התיאור, אך נלאיתי מלחפש בכל הרשימה… לעת עתה הוא ביקש שאנטרל לו את אופציית הגלישה האלחוטית, וכך עשיתי (דרך BIOS).  אם אמצא פיתרון, אוכל להחזיר לו את הגלישה האלחוטית. תודה בכל אופן .
    itsho
    מנהל בפורום

אולי זה מה שאתה מחפש ? 

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.