וינדוס לא עולה. שגיאה 0x000000ed

פורום פורומים פורום תמיכה בתקלות מחשבים וינדוס לא עולה. שגיאה 0x000000ed

מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    tmanun
    חבר

המחשב הנייח שלי לא עולה, windows xp, אני לא בטוחה זיכרון וכאלה..

הוא נכנס ללופ כשהוא כאילו מעלה את המערכת xp..

חוששתני שאין לי גיבוי ויש לי קבצי word מאוד חשובים על המחשב..!!!

ניסיתי קצת להתעסק עם f2 ועם BIOS.

האם באמת יש סכנה ממשית לקבצים??

תודה רבה לכולם!!!

שנה טובה

אברהם
    חבר

כצעד ראשון תלחצי על F8 עם הפעלת המחשב, וכשתגיעי לתפריט בחירה תבחרי בשורה "disable automatic restart".   

כך לכל הפחות תוכלי לעצור את ה'לופ' הזה, וכנראה שתקבלי מסך כחול עם הודעת שגיאה. תדווחי מה מספר ההודעה.
    הסיכוי שהדיסק הקשיח נפגע ברמה שאי אפשר להציל את הקבצים – נמוך.
    tmanun
    חבר

תודה רבה לך!

הגעתי כבר למסך, עשיתי disable, אבל אני לא זוכרת את מספר ההודעה, ויצאתי משם מאז.

המחשב הזהיר אותי לפני מה שהבנתי..

הרגעת אותי בכל מקרה!

שוב תודה!

tmanun
    חבר

הגעתי שוב למסך הכחול עם הודעת השגיאה!

הוא אומר ככה:

"A problem has been detected and windows has been shut down to prevent damage to your computer"

ובנוסף:

INMOUNTABLE_BOOT_VOLUME

ובנוסף:

Technical information:

***STOP:0x000000ed

אברהם
    חבר

מהמידע שקיבלתי באתר התמיכה של מיקרוסופט, מסתבר שמדובר בשגיאה כלשהיא בסקטורים הממונים על מערכת ההפעלה בדיסק הקשיח.

כשלב ראשון לנסיון לתיקון התקלה, מומלץ לך לבצע בדיקת שגיאות בדיסק.  תפעילי פעם נוספת את המחשב תוך כדי לחיצה על F8, תלחצי על SAFE MODE , ותבדקי אם המחשב מצליח לעלות (הוא אמור לעלות בתצוגה מוזרה מעט. לא להבהל..)
    אם אכן המערכת עלתה– את מוזמנת לעבור לשלב הבא:
     כנסי ל'מחשב שלי', תסמני את כונן מערכת ההפעלה (בד"כ מדובר בכונן C), קליק ימני> מאפיינים> כלים> בדיקת שגיאות- בדיקה כעת> סמני V בשתי השורות ותלחצי על אישור. הוא יבקש ממך אישור לבצע את הבדיקה בעלייה הבאה של המחשב. תאשרי, ותעשי הפעלה מחדש למחשב.
    כעת כשהמחשב יעלה, ירוצו שורות של שלבי הסריקה השונים. תמתיני עד הסוף ותבדקי אם המערכת עולה.
    אני מדגיש: אין ודאות כי זו אכן הבעיה. זה האיבחון הראשוני ועל פי זה אנו מנסים לפעול. בהצלחה.
    itsho
    מנהל בפורום

אכן, כמו שאמר 10avraham – השגיאה הזו (0x000000ed) לרוב מורה על בעיה פיזית בדיסק הקשיח.

וכן – יתכן שנשקפת סכנה לתוכן הקשיח (ובכללם – המסמכים שלך).
    מומלץ לפנות בהקדם לטכנאי שיבדוק האם הקשיח ניזוק בצורה שעדיין ניתן להציל ממנו מידע.
    גם אם הטכנאי טוען שאי אפשר, עדיין ניתן לפנות לחברת שחזור, אך לרוב, מדובר בתהליך יקר להחריד.
    אני ממליץ:
    1. לא להפעיל את המחשב עד שהוא יגיע לטכנאי – כך תשמרי קצת על הקשיח, שלא ינזק עוד יותר.
    2. לפנות בהקדם האפשרי לטכנאי, כי ככל שחולף יותר זמן, כך קטנים הסיכויים להציל מידע  
מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.