הסרת תוסף ADBLOCK מגוגל כרום

פורום פורומים פורום תמיכה בתקלות מחשבים הסרת תוסף ADBLOCK מגוגל כרום

מוצגות 13 תגובות – 1 עד 13 (מתוך 13 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    אובר
    חבר

הורדתי לכרום את התוסף ADBLOCK, אבל מאז הוא רק גרם לי נזק (הוא לא מעלים פרסומות, אלא להיפך). ולא רק, אלא שהפרסומות מאוד לא צנועות.

הבעיה שלא ניתן להסיר את התוסף (האופציה של "הסר מכרום" אפורה ואינה פעילה).

גם כשאני מנסה להורידו דרך הגדרות ותוספים, אין אפשרות להורידו. במקום אייקון של פח אשפה, הוא מראה אייקון של בנין ולצידו כתוב "מותקן לפי מדיניות של ארגון". מה עושים ? איך מורידים? ניסיתי כבר מס' אנטי וירוס (AVG, Malwarebytes Anti-Malware). תודה על עזרתכם.

אברהם
    חבר

שמעתי כבר על הצרה הזו. זה משהו שנדבק כמו מסטיק לנעל ולא יורד.

נסה להסיר את הכרום לגמרי ולהתקינו מחדש.
    אובר
    חבר

ניסיתי. לא עוזר. חוזר עוד פעם ועוד פעם. יש למישהו רעיון ?

הילה
    חבר

תנסה את זה:
    תכנס לכרום, תכתוב בשורת הכתובות למעלה:
    chrome://apps

תהיה לך רשימה , תחפש בה את התוסף הבעייתי תעשה קליק ימני ותבחר uninstall
    סגור את הדפדפן ותפעיל מחדש את המחשב.
    בדוק אם הבעיה נפתרה.
    תעדכן אם זה עזר.

אובר
    חבר

מה שקיבלתי זו לא רשימה, אלא איקונים של היישומים המותקנים (למשל : GMAIL וחנות האינטרנט של גוגל). איך בדיוק אני מגיע לאותה רשימה ?

הילה
    חבר

שלום,
    אתה צריך להיות מחובר עם שם המשתמש שלך בגוגל בדפדפן כרום.
    ואז אתה אמור לראות את התוספים שמותקנים אצלך ותוכל להסיר את הבעייתי.

אברהם
    חבר

הילה, גם אני לא הגעתי לשם, אפילו שאני מחובר עם שם המשתמש שלי בדפדפן.

אולי התכוונת לזה? chrome://extensions/
    אבי לוי
    מנהל בפורום

ניסית את הפתרון – הזה ?

בהתקנה של הדפדפן מחדש לאחר אתחול המחשב,
    תוודא שאתה מתקין את החוסם הזה: AdBlock 2.34
    בנוגע לפרסומות ולתמונות, הייתי ממליץ לך לבדוק את הנושא יותר לעומק.
    לחפש אחר תהליכים מוזרים ואפילו להשתמש בכלי הזה
    את דוח התוצאות, אתה מוזמן להעלות לפה.
    בהצלחה !
    הילה
    חבר

[QUOTE=10avraham]הילה, גם אני לא הגעתי לשם, אפילו שאני מחובר עם שם המשתמש שלי בדפדפן.

אולי התכוונת לזה? chrome://extensions/

[/QUOTE]

כן, טעיתי…
    (זה לא היום שלי. מהבוקר הכל הולך לי הפוך)
    יש ימים כאלה..

אובר
    חבר

לצערי אף לא אחת מההצעות עזרה. מה שהבנתי זה שמדובר כנראה בחיקוי או זיוף של ה- ADBLOCK המקורי. הוא פשוט משתלט על הכרום. עוד מישהו הצעה, לפני שאני מפרמט ?

אברהם
    חבר

אני בעצמי פירמטתי מחשב כזה שהגיע לידי, לאחר שלא מצאתי שום פיתרון.

admin
    מנהל בפורום

עדכון –  פתרון להסרת תוסף adblock מהגוגל כרום

1. Uninstall suspicious programs from Control Panel

Windows 8 users: Press Ctrl+X and select Control Panel > Programs and Features.
    Windows Vista/7 users: Click Start > Control Panel > Programs and Features. 
    Windows XP users: Click Start > Settings > Control Panel > Add or Remove Programs > Programs and Features.

Look for unwanted programs (especially ones with a similar name to the unwanted extension) and uninstall them.

2. Remove the unwanted extension from Google Chrome

Click on the Menu icon at the top right of the browser (or the Wrench in outdated versions of Chrome) > Tools > Extensions. Tick the Developer Mode checkbox.

Write down or save the ID of the unwanted extension shown below the extension title.

3. Remove the related registry entries

Press the Windows Key+R and type “regedit” (without quotes).

In the Registry Editor, select HKEY_LOCAL_MACHINE > SOFTWARE, then select Policies > Google >Chrome > ExtensionInstallForcelist.

NB: If you cannot find ExtensionInstallForcelist in this place, try selecting HKEY_CURRENT_USER >SOFTWARE, then select Policies > Google > Chrome > ExtensionInstallForcelist.

Remove the registry key which has a Data value the same as the extension's ID which you wrote down or saved above. Right click on the registry key and select Delete. Accept the warning by selecting Yes.

4. Remove the extension’s files

Press the Windows Key+R and type:

Windows Vista/ 7/8 users: %LOCALAPPDATA%\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions
    Windows XP users: %USERPROFILE%\Local Settings\Application Data\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions

Find the folder with the ID of the extension and delete it.

takala2015-07-17 16:18:25

נענע10
    חבר

[QUOTE=אובר]לצערי אף לא אחת מההצעות עזרה. מה שהבנתי זה שמדובר כנראה בחיקוי או זיוף של ה- ADBLOCK המקורי. הוא פשוט משתלט על הכרום. עוד מישהו הצעה, לפני שאני מפרמט ? [/QUOTE]

היי גם לי הייתה את אותו הבעיה אבל חיפשתי באינטרנט כמה פיתרונות וכתבו שלמחוק את גוגל כרום לצמיתות ואז להחזיר אותו זה צריך ליפתור את הבעיה. גם לי היה את התוסף הזה (לא שהוא העלה לי פרסומות לא צנועות אלא שהוא לא חסם את הפרסומות) הפתרון שלי זה לגבות את הסמניות שיש לך בגוגל כרום (תיכנס עם החשבון משתמש שלך ואז תעשה גיבוי לסמניות/סיסמות/ועוד מה שאתה צריך. ואז תמחוק את הכרום (אני ממליץ גרך revo ) אבל אם אין לך תיכנס ל לוח בקרה-תוכניות ותוכנות-ומשם תימחק את גוגל כרום.

מחכה לתשובה ומקווה שעזרתי 🙂

מוצגות 13 תגובות – 1 עד 13 (מתוך 13 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.