מסך מחשב נכבה ונידלק מעצמו

פורום פורומים פורום תמיכה בתקלות מחשבים מסך מחשב נכבה ונידלק מעצמו

מוצגות 1 תגובות (מתוך 1 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    אבי1969
    חבר

שלום לכולם.
    יש לי מסך מחשב של LG בן 4 שנים.מסך 23" LED.
    בזמן האחרון המסך עושה ריסטרט לעצמו-ז"א,נכבה פתאום לכמה שניות ונדלק שוב לאחר כמה שניות.הבעיה לדעתי לא מהמחשב אלא מהשנאי שנותן מתח למסך.
    שמתי לב מאז שהמסך התחיל להתחרפן,השנאי של המסך שהוא חיצוני מתחמם מאוד ובנוסף גיליתי גם שיש רעש של זמזום חזק ברמקולים שמחוברים למחשב,גם בגלל אותו שנאי…
    איך אני יודע?בגלל שכשאני מנתק את המתח לשנאי של המסך,הזמזום ברמקולים נפסק ישר.
    שאלותי בבקשה הם:
    1.איך אני בעצם יכול לדעת אם הבעיה שהמסך עושה ריסטרט לעצמו היא בגלל השנאי עצמו או בגלל המסך שגורם לשנאי להתחמם?
    2.שנאי כזה בארץ עולה 230ש"ח.מצאתי שנאי באי ביי בעל אותם נתונים שעולה בסה"כ 30ש"ח,הבעיה איתו היא שהפלג שבא עם השנאי שמתחבר למסך מאחור-לא תואם לפלג שלי.כמה שחיפשתי שנאי עם פלג כמו שלי לא מצאתי.
    השאלה שלי היא-אם אקנה את השנאי מאי ביי ואחתוך לו את הפלג שלו ואחליף אותו בפלג שלי(פשוט אחתוך את החוטים לפני הפלג ואחבר אותם עם איזולירבנד או הלחמה)האם יש חשש "שאדפוק" את המסך אם אחבר את שני החוטים בהצלבה ולא כמו שצריך?אתם יודעים…מינוס לפלוס ופלוס למינוס במקום ההפך.הרי אני לא יכול לדעת מה המינוס ומה הפלוס בגידים של החוטים האלה.
    איזה נציג ב-KSP אמר לי-"תחבר את החוטים איך שבא לך,תכניס למסך ותראה אם הוא עובד,במידה ולא עובד,תנתק ישר ותחליף חוטים".לטענתו,גם אם אחבר לא נכון,המתח הוא DC ולא יכול ישר לגרום לנזק,במידה וטעיתי בחיבור.

העניין הוא שהמסך משרת אותי נאמנה וחבל לי לשלוח אותו לתיקון או לבדיקה כי סתם יקרעו אותי במחיר ובדיקה בכל מקרה עולה כסף.אם הייתי יכול לדעת שהבעיה היא מהמסך,לא הייתי חושב פעמיים והייתי קונה מסך חדש.

לעזרתכם אודה

אביUnsure

מוצגות 1 תגובות (מתוך 1 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.