Windows Software Protection לוקחת המון אחוזים מהמעבד

פורום פורומים פורום תמיכה בתקלות מחשבים Windows Software Protection לוקחת המון אחוזים מהמעבד

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    Yoniiko
    חבר

היי, בחודש האחרון המשחק שאני משחק בו עבד פחות טוב מבדרך כלל, הוא היה טיפה יותר איטי ולפעמים המפה לא נטענה מהר. פחות ייחסתי לזה חשיבות, אבל בזמן האחרון זה מתחיל להשפיע לי ממש על המשחק, חשבתי שהחומרה של המחשב שלי לא מספיק טובה, אבל אז שמתי לב לתוכנה ב"מנהל המשימות" שנקראת Windows Software Protection שלוקחת המון מה-CPU. לפעמים כשאני משחק זה מגיע ל-30% CPU!!! והמשחק לוקח בערך 80%, לכן המשחק רץ פחות טוב, יש המון תקיעות, הגרפיקה לא נטענת כמו שצריך וזה גורם לי לאיטיות. אם אני עושה סיים משימה, התוכנה נסגרת ואחרי חצי דקה נפתחת מחדש, לפעמים היא מופיעה ולפעמים לא. אבל כשהיא מופיעה היא לוקחת המון אחוזים מהמעבד. ראיתי מדריך ביוטיוב כיצד לבטל את ההפעלה של התוכנה הזאת, אבל למחרת זה הראה לי הודעה מעצבנת שאומרת שהווינדווס לא מופעל וצריך להפעיל אותו, אי אפשר למחוק את ההודעה והיא מופיעה על המסך כל הזמן, אבל כשהתוכנה לא פעלה המשחק עבד לי רגיל ללא שום בעיות, מה שאומר שהתוכנה היא זו שעושה לי את כל הבעיות.
    מה אני צריך לעשות? בדקתי גם וכל הדרייברים מעודכנים, וגם הווינדווס 10 מעודכן לגרסה האחרונה. הבנתי שאני לא היחידי שיש לו את הבעיה הזו מבדיקה קצרה בגוגל…

unix
    מנהל בפורום

זו אכן בעיה נפוצה. אני מניח שכבר ראית את העמוד הזה:

הצעות מאותו עמוד:
    הצעה 1: לעדכן את וינדוס (הבנתי שכבר עשית, דלג להצעות הבאות)
    הצעה 2: להרוג את התהליך SPPSVC.EXE
    הצעה 3: לבטל לחלוטין את המשימה המתוזמנת שמפעילה את השירות.

התחל – הפעלה:
    taskschd.msc 
    ואז עבור ל:
    "Task Scheduler Library -> Microsoft -> Windows -> SoftwareProtectionPlatform"
    בצד ימין (או שמאל אם זה בעברית אצלך) תופיע שורה עם "SvcRestartTask"
    לחיצה ימנית – Disable
    הצעה 4: לבטל את השירות לחלוטין (לא מומלץ!) דרך services.msc
    דבר נוסף – הבעיה מופיעה להרבה אנשים שיש להם וינדוס לא חוקי. 
    בהנחה שיש לך וינדוס חוקי – נסה להריץ סריקת אנטי וירוס על כל המחשב לוודא שאין לך קבצים הקשור לפריצת הוינדוס.
    המלצה שלי על אנטי וירוס – https://www.avast.com/index#pc

unix2020-10-15 18:39:25

Yoniiko
    חבר

תודה רבה למענה המפורט שלך.
    הצעה אחת – הכל מעודכן.
    הצעה שנייה – זה פותר בעיה אבל מתחיל בעיה אחרת שבה הווינדווס לא מופעל.
    הצעה 3 – עשיתי את זה עכשיו, פעם ראשונה שמעתי על זה לאחר שחרשתי את גוגל חחח, נקווה שזה יעזור! 🙂
    אם ימשיך אני אנסה את הצעה 4.
    ואתה צודק, הווינדווס שלי לא חוקי.

unix
    מנהל בפורום

צר לי ידידי, אך אתר תקלה לא תומך בתוכנות לא חוקיות.

סבירות גבוהה כי התקלה נובעת מכך – הנושא ננעל.
מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.