מחשב מדליק את עצמו

פורום פורומים פורום תמיכה בתקלות מחשבים מחשב מדליק את עצמו

מוצגות 1 תגובות (מתוך 1 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    admin
    מנהל בפורום

יש לי בעיה ממש מוזרה: המחשב שלי מדליק את עצמו לפעמים, ללא התערבות שלי. ניסיתי הכל, כולל לצרוב את ה-BIOS מחדש והוא עדיין מתעורר. יש לי רוחות רפאים בבית?

אני לא מאמין ברוחות רפאים, לכן התשובה לכך היא "לא". לעומת זאת, אני מאמין גדול בהגדרות שגויות. את אלה ניתן לגרש בלי בעיה. נראה שכרטיס הרשת שלך, או המודם, מוגדרים להפעיל את המחשב במצבים מסויימים. הפעולה חיונית לשרתים שאמורים להתעורר בזמן שיוצרים איתם קשר אבל לא למחשב ביתי:

1. בזמן הפעלת המחשב שלך, הכס להגדרות ה-BIOS: ברוב המחשבים יש להקיש על כפתור DEL או F1.
    2.
    עבור בתפריטים עד שתגיע לכרטיסיה המטפלת בנושא ה-POWER. שם סמן ב-Disabled את כל השורות שמוזכרות בהן המילים Wake או Power on…. עקב ריבוי סוגי ה-BIOS אני לא אוכל להפנות אותך אל המיקום המדוייק ב-BIOS שלך, אבל הוא אמור להיראות בערך כך:

3. כעת הפעל את חלונות.
    4.
    הקש על התחל (Start), הפעלה (Run) והזן rundll32.exe devmgr.dll DeviceManager_Execute

5. נמצא לפניך מנהל ההתקנים. חפש את השורה מתאמי רשת (Network adapters) והקש עליה.
    6.
    עבור על כל השרות שנפתחו, הקש על כל אחת הקשה כפולה.

7. במחלון שנפתח, עבור לכרטיסיה ניהול צריכת חשמל (Power Management), אם קיימת והורד את הסימון מבתיבות הבאות:
    Allow this device to bring the computer out of standbye
    Wake on LAN
    כל שורה המזכירה את המילים Wake או Turn on.

הכו את המומחה

תודה מיוחדת לצוות ידע בתמיכת נטוויז'ן.
    מקור: קפטן האינטרנט
    takala2008-9-25 14:43:28

מוצגות 1 תגובות (מתוך 1 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.