התגובות שלי בפורום

מוצגות 14 תגובות – 1 עד 14 (מתוך 14 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • בתגובה ל: תקלה במחשב חדש של אסוס #47206
    jenya
    חבר

אם לא מעניין אותך לעבד תוכנות אז פירמוט זה באמת האופציה הקלה יותר. אני עדיין היתי הולך על טיפול וירוסים.

תריץ AVAST ב BOOT TIME SCAN
    ואז ANTISPYWARE
    אני ממליץ על שילוב של 3-4 תוכנות אנטיספייוואר שונות.
    בברכה
    יבגני סינ
    טכנאי גו מחשבים
    בתגובה ל: מחשב נייד lenovoT60 ' #47081
    jenya
    חבר

לא מדויק , במידה והמטען הוא מקורי הכל נכון. אבל אם המטען לא מקורי או אוניברסלי אז יש מצב שהוא יכול להטעין את המחשב ולא להדליק את הסוללה .  דוגמא למחשבי דל. שני מטענים בעלי אותו V אבל A שונה.
    jenyasin2012-03-22 00:26:03

בתגובה ל: תקלה במחשב חדש של אסוס #47080
    jenya
    חבר

זה כולה וירוס.

תריץ אנטיוירוס ושני אנטיספייווארים ואז יש מצב תצטרך להגדיר איזה סוג של קובץ לפתוח עם איזו תוכנה. לדוגמא קבצי AVI-מדיה פלייר וכו'

jenyasin2012-03-22 00:21:26

בתגובה ל: תקלה בדיסק קשיח #47079
    jenya
    חבר

תעלה את המחשב בלינוקס ואז המעאכת תתעלם מהפרטישן טייבל של וינדוס ותוכל לשלוף את המידע , במידה והדיסק לא דפוק

בתגובה ל: בהירות במחשב נייד #47078
    jenya
    חבר

יכול להיות שבקר הבהירות נשרף על הלוח ואז המחשב נתקע על ההגדרות האחרונות שהיה בהן (מחובר לחשמל מקסימום בהירות,מנותק במצב של חיסכון באנרגיה)

בתגובה ל: מסך של מחשב נייד לא מצליח להישאר דלוק #47077
    jenya
    חבר

כנראה שיש לך בעיה או באיוורטר שזה בעצם כמו הסטרטר בפלורוסנט או בתאורה אחורית (הפלורוסנט עצמו).

בתגובה ל: מסך של מחשב נייד נכבה ונדלק #47076
    jenya
    חבר

כנראה שיש לך בעיה או באיוורטר שזה בעצם כמו הסטרטר בפלורוסנט או בתאורה אחורית (הפלורוסנט עצמו).

אם תרצה קצת יותר פרטים אתה מוזמן לפנות אליי במייל.
    בתגובה ל: מסך מחשב נייד #47075
    jenya
    חבר

אם תרצה קצת יותר פרטים אתה מוזמן לפנות אליי במייל.
    בתגובה ל: חיבור מקלדת לנייד #47074
    jenya
    חבר

כנראה שיש לך קצר על הלוח, כל חיבור USB צורך 5V ולכן כשאתה שולף אותו מהמחשב יש קפיצת מתח. מה שכנראה שולח זבנג חשמלי לדיסק הקשיח וזה דופק את הפרטישן טייבל. בוא נגיד שרצוי שהדיסק הקשיח שלך יהיה מגובה אם אתה לא לוקח אותו למעבדה.

בתגובה ל: לא מתחבר ב WI-FI #46922
    jenya
    חבר

כנראה שיש לך במחשב תוכנה של לנובו ששולטת על האלחוטי תסיר\תבטל אותה.

בתגובה ל: מחשב נייד lenovoT60 ' #46921
    jenya
    חבר

ואגב לא התייחסתי לעניין של המטען כי אם הוא עובד ממנו אז הכל בסדר.

בתגובה ל: מחשב נייד lenovoT60 ' #46920
    jenya
    חבר

90% שהבעיה בסוללה 10% שהבעיה בקונטרולר טעינה. החלפת הקונטרולר עולה באזור 400 ש"ח אני לא בטוח שזה שווה את ההשקעה במחשב כזה.

בתגובה ל: החלפת מסך במחשב נייד 15.6 #46919
    jenya
    חבר

קודם כל תודה רבה על התגובה המהירה,ותודה רבה לכל האנשים שפנו אליי במייל. באתר שהפנת אותי אליו לא מצאתי מסכים אבל כשהתקשרתי לשם המחירים היו די גבוהים.אם זה מעניין מישהו המחיר הכי זול שקיבלתי וזה 475 ש"ח בגו מחשבים http://www.gozol.co.il/?view=products&id=285003 . ולחשוב שבמעבדה של HP אמרו לי 890 ש"ח. אני לא קמצן אבל למה לשלם כפול???

בתגובה ל: בבקשה עזרה – מחשב לא נדלק #46913
    jenya
    חבר

ז ה כנראה ספק כח. תנסה להוציא את המחשב מהחשמל תלחץ 10 פעמים על כפתור ההפעלה, אחרי זה תחבר אתו לחשמל ותדליק.

במידה והוא נדלק אז כנראה שספק הכח נמצא בשלבי גסיסה מתקדמים,במידה והוא לא נדלק אז יש עוד מספר כיוונים לבדיקה.
    מי שירצה יעוץ אוכל לעזור לו בכיף 0722460640.
מוצגות 14 תגובות – 1 עד 14 (מתוך 14 סה״כ)